Makina me qira

Sixt

Makina me cilësi të lartë me çmime të ulëta. Kontrolloni ofertat tona në TIA dhe rezervoni tani.

Fotografitë @Sixt

Përshkrim

Mirë se vini në zonën e kontaktit të makinave me qira SIXT. Nëse dëshironi të na bëni ndonjë pyetje në lidhje me makinat me qira SIXT, ose nëse keni ndonjë sugjerim për shërbimin tonë, ose keni nevojë të bëni një anulim, mos hezitoni të na kontaktoni.


Na pëlqen të dëgjojmë shqetësimet tuaja, ndaj mos ngurroni të kontaktoni SIXT në çdo kohë. Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë është thjesht të plotësoni formularin tonë të kontaktit në internet. Ju lutemi shprehni shqetësimin tuaj dhe lini të dhënat tuaja personale, në mënyrë që të mund t'ju kthehemi me email sa më shpejt të jetë e mundur. Sigurisht që mund të na kontaktoni dhe të shprehni çdo pyetje ose shqetësim që mund të keni në lidhje me qiranë e SIXT, lloje të ndryshme automjetesh ose shërbime speciale, përmes telefonit ose përmes postës së rregullt.

Vendndodhja

Jashtë, Mbërritjet

Kontakt

+355 4 2223 996

www.sixt.com

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.