Mbështetje

Ankesat & Sugjerimet

Na ndihmoni të përmirësohemi

Na tregoni se
si mund të ndihmojmë.

Mirëpresim komplimentet, ankesat dhe sugjerimet tuaja.

Qëllimi i këtij formulari është të mbledhë komente nga klientët në lidhje me ndërveprimin e tyre me Departamentin.
Ne do të përgjigjemi sa më shpejt që të mundemi.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.