TIA's blog

Eksploroni Rhodes

Të vizitosh Rodosin është si të futesh në një makinë kohe që të kthen në epokën mesjetare duke ofruar gjithashtu komoditete moderne. Ky ishull grek në detin Egje krenohet me një histori të pasur të dukshme në qytetin e tij të vjetër mesjetar të ruajtur mirë, një sit i Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s. Shëtisni nëpër rrugët me kalldrëm, mrekullohuni me Pallatin mbresëlënës të Mjeshtrit të Madh dhe eksploroni rrënojat e lashta si Akropoli i Rodosit. Përtej historisë, Rodosi ofron plazhe mahnitëse me ujëra të pastër kristal, të përsosur për banja dielli dhe sporte ujore. Me përzierjen e hijeshisë së lashtë, kulturës së gjallë dhe peizazheve piktoreske, Rodosi premton një përvojë të paharrueshme dhe magjepsëse për çdo udhëtar.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.