Makina me qira

Avis

Zgjidhni nga një sërë opsionesh makinash dhe speciale lokale.

Fotografitë @Avis

Përshkrim

Merrni me qera një makinë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës, (TIA) me Avis Rent a Car. Zgjidhni nga një sërë opsionesh makinash dhe speciale lokale.

Vendndodhja

Jashtë, Mbërritjet

Kontakt

+355676012272

+355 672003283

www.avis.al

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.