Makina me qira

Hertz

Merr me qira një makinë me Hertz - ne kemi mijëra lokacione për makina me qira në të gjithë botën.

Fotografitë @Hertz

Përshkrim

Mirë se vini në Hertz Car Hire. Në vitin 1918, themeluesi ynë, Walter Jacobs pati një ide të guximshme.

Ai shpiku kategorinë e makinave me qira. Dhe ne e kemi rishpikur atë që atëherë.

Duke e bërë jetën më të lehtë për klientët tanë me produkte inovative, nivele të jashtëzakonshme shërbimi dhe programin tonë të besnikërisë fituese të çmimeve, Gold Plus Rewards.

Sot, me mbi 10,000 vendndodhje në 145 vende dhe 6 kontinente, ne jemi kompania më globale e makinave me qira në botë.

Një ofrues i besueshëm i automjeteve me qira. Me ditën, javën apo muajin.

Ju jeni me Hertz.

Dhe ne ju kemi mbuluar.

Ne jemi këtu për t'ju çuar atje.

Vendndodhja

Jashtë, Mbërritjet

Kontakt

www.hertzalbania.com

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.