Publikime

Kujdes transportuesit ajror që do të kryejnë fluturime për në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës (TIA) midis 24 dhe 26 maj 2022 për finalen e UEFA Europa Conference League.

Publikuar nga

TIA në 09 Maj 2022

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Publikuar nga

TIA në 09 Maj 2022

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.