Publikime

Lufthansa filloi sot fluturimin e ri Tiranë - Mynih

Publikuar nga

TIA në 02 Prill 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.


Tiranë, 2 Prill 2021- Lufthansa, linja e parë ajrore europiane me 5 yje, filloi sot fluturimin e ri midis Tiranës dhe Mynihut.


Operimi i këtij destinacioni të ri do të jetë 2 herë në javë, të Martave dhe të Premteve.


Aeroporti i Mynihut është një nga aeroportët më të rëndësishmë të Europës dhe Gjermanisë, gjithashtu rajoni i Mynihut është një nga rajonet më të mëdha dhe më të forta ekonomike në Europë.


Për më shumë informacion mbi çmimet e biletave ju lutem vizitoni faqen zyrtare: lufthansa.com

Publikuar nga

TIA në 02 Prill 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Publikimet
më të fundit

Më poshtë do të gjeni një përmbledhje të njoftimeve për shtyp dhe publikimeve tona më të fundit të publikuara që shërbejnë për të informuar publikun në mënyrën më të saktë dhe transparente.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Gulliv Air

Fluturoni nga Tirana në Sofje me Gulliv Air. Duke filluar nga 62 Euro.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.