Publikime

Lufthansa fillon fluturimin e ri Tiranë - Mynih

Publikuar nga

TIA në 17 Mars 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Tiranë, 17 Mars 2021- Duke filluar nga data 30 Mars 2021, Lufthansa, linja e parë ajrore europiane me 5 yje, do te fillojë fluturimin e ri midis Tiranës dhe Mynihut.


Operimi i këtij destinacioni të ri do të jetë 2 herë në javë, të Martave dhe të Premteve.


Aeroporti i Mynihut është një nga aeroportët më të rëndësishmë të Europës dhe Gjermanisë, gjithashtu rajoni i Mynihut është një nga rajonet më të mëdha dhe më të forta ekonomike në Europë.


Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës është i përkushtuar të ofrojë shërbimin më të mirë ndaj pasagjerëve dhe të ofrojë një standard të lartë të mjedisit të punës për të gjitha linjat ajrore që operojnë në mjediset e tij.


Për më shumë informacion mbi çmimet e biletave ju lutem vizitoni faqen zyrtare: lufthansa.com

Publikuar nga

TIA në 17 Mars 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.