Publikime

Njoftim për pasagjerët e datës 21 Maj 2019

Publikuar nga

TIA në 21 Maj 2019

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Njoftojmë të gjithë pasagjerët që do të udhëtojnë ditën e nesërme, e Martë 21 Maj nga Tirana drejt Italisë dhe anasjelltas, se për shkak të një greve 24 orëshe në Itali, do të ketë anullime dhe vonesa të fluturimeve. Për më shumë informacione ndiqni tabelën e mëposhtme.

 

Fluturimet që do të vazhdojnë normalisht janë si më poshtë:

Kompania

Nr Fluturimit

Data

Destinacioni

Alitalia

AZ507

21 Maj

Romë

Alitalia

AZ585

21 Maj

Romë

Alitalia*

AZ510

21 Maj

Tiranë

Blue Panorama

BV2239

21 Maj

Ankona

Blue Panorama

BV2247

21 Maj

Torino

Blue Panorama

BV2221

21 Maj

Milano

Albawings

2B0231

21 Maj

Piza

*Shënim: Fluturimi me Nr AZ510 Romë – Tiranë do të ketë një vonesë prej dy orësh orari i mbërritjes në Tiranë shënohet 02:40


Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës fton pasagjerët të kontaktojnë kompanitë ajrore përkatëse për informacione të mëtejshme.

Publikuar nga

TIA në 21 Maj 2019

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.