Publikime

Dusseldorf, Stansted, Heraklion: Në verë Albawings fillon operimin e destinacioneve të reja

Publikuar nga

TIA në 22 Shkurt 2019

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Dusseldorf, Stansted, Heraklion: Në verë Albawings fillon operimin e destinacioneve të reja

 

22 shkurt 2019 – Albawings, shoqëria ajrore low-cost e vendosur në Shqipëri, njoftoi sot tre shërbime të reja që lidhin Tiranën me Gjermaninë, Mbretërinë e Bashkuar dhe Greqinë.

Destinacionet me tarifa të ulëta do të fillojnë në qershor 2019, me tre fluturime javore për në Dusseldorf dhe Stansted përkatësisht, dhe një fluturim javor për në Heraklion. Shitjet e biletave për këto destinacione tashmë kanë filluar.

"Ne kemi kënaqësinë të mirëpresim këto fluturime të reja, të cilat përforcojnë lidhjet ndërmjet shqiptarëve. E çmojmë bashkëpunimin tonë me Albawings dhe jemi të lumtur të shohim se kompania ka rritur numrin e shërbimeve të saj në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës", u shpreh Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Tirana International Airport, Dr. Rolf Castro-Vasquez.

Këto destinacione pritet të forcojnë lidhjet e rëndësishme për udhëtarët, për tregtinë dhe biznesin ndërmjet vendeve.

 

Biletat tashmë janë në shitje në albawings.com me tarifa të ulëta. 

Publikuar nga

TIA në 22 Shkurt 2019

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.