Publikime

Tirana International Airport mirëpret fluturimin Inaugurues të sunexpress nga Izmir, Turkey

Publikuar nga

TIA në 05 Qershor 2024

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Inagurimi i fluturimit të parë të @sunexpress nga Izmir drejt Tiranës


Mund të fluturoni direkt drejt Izmirit nga Tirana dhe anasjelltas nga data 4 Qershor 2 herë në javë

Publikuar nga

TIA në 05 Qershor 2024

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.