Publikime

Njoftim: Shtohet numri i fluturimeve nga TIA

Publikuar nga

TIA në 11 Qershor 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Që nga 1 Korrik Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS dhe Eurowings shtojnë më shumë fluturime nga Tirana International Airport

Orari i verës rivitalizohet me fluturimet e mëposhtme:


Lufthansa do të kryejë 3 fluturime ditore në Frankfurt dhe 1 fluturim ditor në Mynih.

 


Austrian Airlines do të kryejë 2 fluturime ditore për në Vjenë.

 


SWISS Edelweiss do të kryejë 2 fluturime javore për në Zyrih.

 


Eurowings do të rifillojë fluturimet javore në Dusseldorf çdo të Premte dhe Këln çdo të Dielë.

 


Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.


Ju faleminderit për bashkëpunimin,

Tirana International Airport

Publikuar nga

TIA në 11 Qershor 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Publikimet
më të fundit

Më poshtë do të gjeni një përmbledhje të njoftimeve për shtyp dhe publikimeve tona më të fundit të publikuara që shërbejnë për të informuar publikun në mënyrën më të saktë dhe transparente.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Gulliv Air

Fluturoni nga Tirana në Sofje me Gulliv Air. Duke filluar nga 62 Euro.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.