FLUTURIMET

  • 03:15Sabiha Gokcen Intl. - PC 284
  • 04:05Belgrade / Beograd - JU 217
  • 04:25Vienna / Vjene - OS 850
  • 06:00Milan Malpensa - W6 6607
  • 06:05Pisa / Piza - W6 3853

Home > Kompania > Njoftime për shtyp

Lufthansa fillon fluturimin e ri Tiranë - Mynih

17.03.2021

Tiranë, 17 Mars 2021- Duke filluar nga data 30 Mars 2021, Lufthansa, linja e parë ajrore europiane me 5 yje, do te fillojë fluturimin e ri midis Tiranës dhe Mynihut.


Operimi i këtij destinacioni të ri do të jetë 2 herë në javë, të Martave dhe të Premteve.


Aeroporti i Mynihut është një nga aeroportët më të rëndësishmë të Europës dhe Gjermanisë, gjithashtu rajoni i Mynihut është një nga rajonet më të mëdha dhe më të forta ekonomike në Europë.


Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës është i përkushtuar të ofrojë shërbimin më të mirë ndaj pasagjerëve dhe të ofrojë një standard të lartë të mjedisit të punës për të gjitha linjat ajrore që operojnë në mjediset e tij.


Për më shumë informacion mbi çmimet e biletave ju lutem vizitoni faqen zyrtare: lufthansa.com